سایت و فروشگاه اینترنتی

با افزایش تعداد کاربران اینترنتی، امروزه بسیاری از کسب کارها دارای سمت و سوی اینترنتی نیز می باشند. بسیاری از مردم خرید آنلاین را به روش های سنتی ترجیح میدهند. در سال های اخیر، فرآیند انتخاب در خرید دچار تحولات بسیار شدیدی بوده است. خریداران بیشتر از اینکه از فروشندگان مشاوره بگیرند، جستجوی وسیعی را برای محصول خود به صورت آنلاین انجام می دهند. همچنین خریداران، به کمک گوشی های هوشمند خود، بدون نیاز به خروج از محل زندگی و مراجعه به فروشنده، امکان خرید محصول مورد نظر خود را به دست آورده اند.

اینترنت باعث شده است تا کسب کارها سریعتر و ساده تر شوند. این سادگی در استفاده باعث شده است هر روز به تعداد افرادی که به خریدهای آنلاین رو می آورند افزایش یابد. همچنین بسیاری از مردم ترجیح می دهند محصول مورد علاقه خود را با برند مورد نظر که ممکن است در محدوده زندگی آن ها یافت نمی شود را به صورت آنلاین خرید کنند.

در خرید آنلاین، مشتری می تواند به صورت 24 ساعته به بررسی محصولات پرداخته و انتخاب های خود را به سبد خرید اضافه کند. سپس در زمان مناسب و فقط با داشتن کارت عابر بانک با رمز دوم، اقدام به تسویه و تکمیل خرید خود کند.

یک فروشگاه آنلاین، برای فروشندگان نیز امکانات بسیار مناسبی را فراهم می کند. فروشنده به راحتی می تواند آمار موجودی، محصول پرفروش و میزان بازگشت مشتری برای خرید جدید را بررسی کند. به این ترتیب امکان رفع مشکلات فروشگاه و جذب مشتری بیشتر فراهم می شود.

شرکت تانا صنعت اسپادان این امکان را برای شما فراهم کرده تا به سادگی صاحب کسب کار آنلاین خود شوید. یکی از بسترهای بسیار محبوب، بستر WordPress و افزونه فروشگاهی Woocomerce می باشد. این بستر با تعداد بسیاری بالایی از پوسته های مختلف، ظاهر و امکانات مورد نظر شما برای سایت را فراهم می کند. در ادامه سه نمونه سایت فروشگاهی را مشاهده می کنید. توجه شود که شما امکان انتخاب بین هزاران پوسته مختلف را دارید و این سه پوسته فقط به عنوان نمونه راه اندازی شده است.

فروشگاه نمونه 1


فروشگاه نمونه 2


فروشگاه نمونه 3

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *